Main Menu
Top Menu

Педагогічний колектив

Методичне об’єднання вчителів-філологів
  1. Петращук Олександра Борисівна – учитель укр. мови та літератури вищої категорії, старший учитель;
  2. Петрюк Тетяна Дмитрівна – учитель укр. мови та літератури вищої категорії, старший учитель;
  3. Робуляк Валентина Миколаївна – учитель укр. мови та літератури вищої категорії, старший учитель;
  4. Ткач Інна Вікторівна – учитель укр. мови та літератури вищої категорії, вчитель-методист;
  5. Банарь Любава Ігорівна – учитель зарубіжної літератури вищої категорії, вчитель-методист;
  6. Андрієць Валерія Іванівна – учитель укр. мови та літератури вищої категорії.
Методичне об’єднання вчителів іноземної мови
  1. Покальська Оксана Михайлівна – учитель англ. мови вищої категорії, вчитель-методист, «Відмінник освіти України», «Лауреат премії ім. Ю.Федьковича»;
  2. Ящук Валентина Миколаївна – учитель англ. мови вищої категорії; старший учитель;
  3. Шаповалова Ядвіга Станіславівна – учитель англ. мови вищої категорії, вчитель-методист;
  4. Максимчук Олександра Олегівна – учитель англ. мови, спеціаліст;
  5. Чаплак Людмила Леонідівна – учитель англ. мови, спеціаліст ІІ категорії;
  6. Гуцуляк Каріна Андріївна – учитель англ. мови, спеціаліст;
  7. Чернописька Валерія Владиславівна – учитель англ. мови, спеціаліст.
Методичне об’єднання вчителів точних дисциплін 
  1. Греневич Тетяна Стефанівна – учитель математики вищої категорії, вчитель-методист;
  2. Лукова Світлана Миронівна – учитель математики вищої категорії, старший учитель;
  3. Глібіщук Юлія Едвардівна – учитель математики ІІ категорії;
  4. Козачук Жанна Василівна – учитель інформатики вищої категорії, старший учитель;
  5. Габора Ганна Вікторівна – учитель інформатики вищої категорії, вчитель-методист;
  6. Венгрин Юлія Ярославівна – учитель математики та інформатики, спеціаліст;
  7. Браун Світлана Вікторівна – учитель інформатики вищої категорії; старший учитель;
  8. Сопільник Тамара Миколаївна – учитель фізики вищої категорії, вчитель-методист, «Відмінник освіти України»;
  9. Кормиш Ірина Валеріївна – учитель математики І категорії.
Методичне об’єднання вчителів суспільних дисциплін
  1. Вередіна Оксана Ярославівна  – учитель історії вищої категорії, старший учитель;
  2. Петруник Ельвіра Василівна – учитель історії вищої категорії, вчитель-методист;
  3. Мерлюк Віктор Васильович – учитель предмету захист України, спеціаліст другої категорії;
Методичне об’єднання вчителів природничих наук
  1. Гірка Ольга Юріївна – учитель хімії вищої категорії, вчитель методист;
  2. Зелковська Віра Степанівна – учитель географії вищої категорії, старший учитель, «Відмінник освіти України»;
  3. Стойка Тетяна Василівна – учитель біології вищої категорії, вчитель-методист, «Відмінник освіти України», «Лауреат премії ім. Ю.Федьковича»;
  4. Фенюк Надія Василівна – учитель біології вищої категорії, вчитель-методист;
Методичне об’єднання вчителів трудового, фізичного, естетичного виховання
  1. Лукій Василь Богданович – учитель трудового навчання та фізичної культури, вищої категорії, старший учитель;
  2. Фочук Ганна Октавіанівна – учитель образотворчого мистецтва вищої категорії, вчитель-методист, переможець Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року»;
  3. Попов Володимир Володимирович – учитель фізичної культури, спеціаліст І категорії;
  4. Сернецька Ольга Юріївна – учитель фізичної культури, спеціаліст І категорії;
  5. Семенко Христина Дмитрівна – учитель трудового навчання; спеціаліст вищої категорії;
  6. Сиротюк Максим Валерійович – учитель музичного мистецтва; спеціаліст;
  7. Шевчук Богдан Вікторович – учитель захисту України та фізичної культури, спеціаліст;
Методичне об’єднання вчителів початкових класів
  1. Букатару Наталія Валентинівна – учитель вищої категорії, вчитель-методист;
  2. Гончар Радіка Павлівна – учитель вищої категорії, вчитель-методист, «Відмінник освіти України», «Лауреат премії ім. О. Поповича», «Заслужений учитель України»;
  3. Руссу Тетяна Дмитрівна – учитель вищої категорії, вчитель-методист;
  4. Скрижинецька Тетяна Василівна – учитель вищої категорії, вчитель-методист;
  5. Фисюк Світлана Францівна – учитель вищої категорії, вчитель методист;
  6. Танасійчук Тетяна Василівна – учитель вищої категорії;
  7. Мариновська Ангеліна Валеріївна – учитель, спеціаліст;
  8. Попова Уляна Павлівнаучитель, спеціаліст;
  9. Кондратьєва Валентина Геннадіївна учитель, спеціаліст;
  10. Девдюк Лілія Іванівна – вихователь ГПД, спеціаліст.
Допоміжні служби
  1. Хапіцька Богдана Володимирівна – заступник директора з виховної роботи, соціальний педагог ІІ категорії, педагог-організатор ІІ категорії;
  2. Скиданюк Любов Василівна – соціальний педагог, практичний психолог;
  3. Настащук Людмила Єфремівна – сестра медична;
  4. Пріпа Людмила Миколаївна – бібліотекар, учитель укр. мови та літератури; спеціаліст;
  5. Бірюкова Яна Богданівна – головний бухгалтер;
  6. Тозлован Ірина Анатоліївна – фахівець з публічних закупівель.