НУШ: базова середня освіта

Курс “НУШ: базова середня освіта” — безкоштовне навчання для вчителів середньої ланки Нової української школи. Курс охоплює всі важливі аспекти впровадження реформи, що співпадає з пʼятьма модулями: “Новий зміст освіти”, “Діти НУШ: хто вони?”, “Сучасні підходи в роботі з учнівством”, “Оцінювання” та “Модуль вільного вибору галузі”. Передбачений безкоштовний сертифікат про підвищення кваліфікації на 30 годин.

НУШ: базові засади стандарту

Курс “НУШ: базові засади стандарту” — безкоштовне навчання для підвищення кваліфікації вчителів середньої школи у межах впровадження реформи НУШ. Після проходження курсу вчителі отримають сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години.

НУШ: усе про оцінювання

Серія вебінарів “НУШ: все про оцінювання” — безкоштовне навчання для підвищення кваліфікації вчителів середньої школи у межах впровадження реформи НУШ. Курс містить 3 розʼяснювальні відео, 2 статті та додаткові матеріали. Після проходження курсу вчителі отримають сертифікат про підвищення кваліфікації на 4 години.

положення-сайт положення-сайт положення-сайт

Проєкт “О.університет” реалізований ГС “Освіторія” у межах програми малих грантів публічної дипломатії — Освіта — Посольства США в Україні.