УВАГА! Набір до 10-Б класу в ліцеї триває!

На захоплюючий профільний предмет для майбутніх геніїв — МАТЕМАТИКА!

Хочеш відкрити двері до світу незбагненних можливостей? Завітай до 10 класу та стань частиною математичної революції!

✨ Чому обрати профільний предмет “Математика”? ✨

1️⃣ Розумовий розвиток: Вивчай найцікавіші теореми, складні задачі та відкрий свої потенційні навички у розв’язуванні логічних головоломок!

2️⃣ Підготовка до успіху: Розкрий секрети математичного мислення, що допоможуть тобі в самих різних сферах життя, від наукових досліджень до фінансового аналізу.

3️⃣ Кар’єрні перспективи: Випускники, освоївши математику на профільному рівні, мають безліч можливостей у таких галузях, як IT, фінанси, інженерія та багато інших!

4️⃣ Викладачі-експерти: Наша команда вчителів-професіоналів зробить твоє навчання захоплюючим та цікавим, допомагаючи тобі зрозуміти складні математичні концепції.

5️⃣ Взаємодія та творчість: Уроки математики — це не лише формули та числа, а й групова співпраця, задачі з реального життя та розвиток творчого мислення.

Не втрачай можливості! Долучайся до 10 класу профільного предмету “Математика” і відчуй силу чисел та велич математики! Відкрий для себе незмінний світ математики та стань справжнім математичним генієм! ✨

Відкрий двері у світ сучасних технологій з профільним предметом ІНФОРМАТИКА!

Мрієш стати майстром цифрового світу? Тоді 10 клас профільного предмету “Інформатика” чекає саме на тебе!

✨ Чому обрати профільний предмет “Інформатика”? ✨

1️⃣ Вивчай актуальні технології: Розкрий потенціал програмування, веб-розробки, штучного інтелекту та багатьох інших сучасних технологій.

2️⃣ Творчість та інновації: Створюй свій власний веб-сайт, розробляй захоплюючі додатки та графічні інтерфейси, впроваджуй новаторські рішення.

3️⃣ Розвиток логічного мислення: Вчися розбиратися з складними завданнями, розвивати логіку та алгоритмічне мислення, що буде корисним у будь-якій сфері життя.

4️⃣ Практичні навички: Навчайся ефективно використовувати програмні засоби, розв’язувати реальні завдання та забезпечувати безпеку в цифровому світі.

5️⃣ Професійні перспективи: ІТ-галузь розкриває широкі можливості для кар’єрного росту та працевлаштування у сучасному світі.

Не пропусти шанс! Реєструйся до 10 класу профільного предмету “Інформатика” і розкрий свій потенціал у цифровому вимірі! ️ Приєднайся до нас та стань справжнім героєм віртуального світу! ✨

Місць залишилося небагато! Тому поспіши.

Google ФормаФорма для реєстрації вступників до ліцею №16 ім. Юрія Федьковича

Більше про Вступ до 10-го класу